П`ятниця, 29.03.2024, 18:40

Головна » 2016 » Травень » 18 » Писанка- писаночка
Писанка- писаночка

В українських великодніх традиціях  особливе місце посідає писанка - символ відродження життя, радості, щастя.

У нашій бібліотеці вже стало традицією напередодні одного з найбільшого і найшанованішого християнського свята -   Великодня  влаштовувати у бібліотеці виставку - вернісаж писанок, крашанок та вишиванок «Писанка у фарбі купається й до церкви збирається.»

Що ж таке писанка? Як її виготовляти? Що на ній слід малювати? На ці та інші питання відповіла бібліотекар абонементу для дітей Смутило Г. С. і ознайомила присутніх з історією писанкарства в Україні. Дізналися учні і багато цікавого про історію виникнення свята Великодня, ознайомилися з технологією виконання писанок.

Полум’я від свічечки, срібні писачки…

Не рукою – серцем пишуть писанки.

Якщо душу хочете казкою зігріть,

Писанку-красунечку свою напишіть!

Переглядів: 1051 | Додав: librarytovste | Рейтинг: 0.0/0